Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Katalog
  • Montaj Aparatları
  • Montaj Çivileri
  • Montaj Makinaları
  • Rivetler
  • Zincir Modelleri

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Voyant, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres,telefon,e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Voyant veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.


Voyant, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


Voyant, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Voyant müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, Voyant iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Voyant veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Voyant ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Voyant da alışveriş esnasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, sistemimizde tutulmaz ve ssl güvenliği ile ödeme yaparsınız.

Bülten Aboneliği